אנחנו פה לעזור

אנחנו בקרן PRO-LIFE מבינים את הקושי בהתמודדות עם הריון לא מתוכנן או לא רצוי. ההתמודדות הנפשית היא מורכבת, אם מדובר בהריון בגיל ההתבגרות, מבן זוג לא תומך או כל מצב מורכב אחר. אנחנו כאן בשבילך, יהיו הנסיבות אשר יהיו. אצלנו את בראש סדר העדיפויות. ניתן להתייעץ איתנו בסודיות ובאנונימיות, ללא תשלום, ונעשה כל שביכולתנו על מנת לסייע לך להתמודד עם המצב אליו נקלעת.
עובדת עם מיטב המומחים בתחום והמחכים לשיחה.

תקוות רחל

תכנית ריפוי לאחר הפלה

נשים שעברו הפסקת הריון יזומה, מוצאות את עצמן לעיתים רבות עם קושי נפשי בשלב כזה או אחר. לעיתים עשויים לחלוף אף חודשים או שנים עד שהקושי עולה. טריגר כלשהו כמו מראה של תינוק או תאריך הלידה המשוער יכול להכות לפתע ולגרום לתחושות של צער, דיכאון, חרדה וחרטה. מרבית הנשים שעוברות הפלה שומרות על כך בסוד ולא משתפות איש בכאב האובדן בגלל תחושת אשמה או בושה, כאשר הבדידות רק מגבירה את תחושות הכאב והטראומה.

אנחנו בקרן פרו לייף מודעים לסבל שעוברות נשים אלו, וכדי לסייע להן בתהליך השיקום הקמנו את תכנית הריפוי "תקוות רחל", שבבסיסה עומדת האמונה בקבוצה תומכת, ככזו שיש בה כוחות ריפוי חזקים ומשמעותיים. בתקוות רחל אנו מנגישים עבור הנשים היכרות בלתי אמצעית עם נשים שעברו חוויה דומה, ומעניקים הזדמנות ייחודית להיפגש ולהשתתף במפגש ודיון קבוצתי בהנחיית נשות מקצוע. התכנית צברה ניסיון והצלחה רבה בארצות הברית וקבלה תגובות נלהבות מנשים רבות שלקחו בה חלק

בישראל הקמנו מעגל תמיכה שנפגש בזום פעם בחודש ועוסק בסוגיות האישיות הרבות והמורכבות שעולות לאחר הפלה. המשתתפות נפגשות ומדברות אחת עם השניה ולאחר מכן יכולות להמשיך בשיחות בחדר צ'אט פרטי. אז אם גם את עברת הפלה ומרגישה תחושות של כאב, אשמה, חרטה או כל תחושה אחרת שעולה וויוצרת אצלך פצע נפשי ורוחני, אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר. אצלנו בתקוות רחל אנו מציעים לך מסלול ריפוי חסוי, בטוח, מקבל וחומל, שמתבסס על שיתוף ועל חוסר שיפוטיות.

אנו מחכים לך. את יכולה להשתקם ולחיות חיים מלאי סיפוק וניצחון. ביחד נמצא את הכוחות למציאת חופש וריפוי.
הצטרפי אלינו!

עדויות

"הסדנה שזה עתה השתתפתי בה היתה הפעם הראשונה שלי ואני מתכננת להשתתף בכל הסדנאות הבאות.בשש השנים האחרונות התקרבתי יותר לדת והתחברתי לה' מאוד. כששמעתי על הסדנה הזו, ידעתי שהגיע הזמן לפתוח את הדלת של חויית ההפלה שלי שקברתי לעומק. כשהפלתי לפני 40 שנה בכיתי בהיסטריה בזמן שהרדימו אותי וגם כשהתעוררתי. הנשמה שלי ידעה שזה מעשה שגוי ועשיתי את זה בכל זאת מכל הסיבות המוטעות שהיו לי אז. ועכשיו, כשאני נמצאת בנתיב שליו ובריא יותר, ידעתי שאני חייבת להשתתף בסדנה הזו. ידעתי שכדי להתקדם בדרכי עלי לפתוח מחדש את האירוע הזה בן 40 השנים ולהתמודד עם מה שעשיתי, להתאבל ולחזור בתשובה. הסדנה הזו עזרה לי לעשות זאת. עַכשָׁיו לתינוק שלי יש שם, כי הוא היה תינוק לעתיד. התינוק היפה שלי עכשיו בגן עדן. תודה רבה למעבירות הסדנה ולנשים האחרות שהשתתפו בה." (רות ג')

 

"שמחתי לחזור שוב לסדנה, למעשה קיבלתי יותר ממנה הפעם מאשר בעבר. אני אשמח להשתתף בסדנה נוספת ולהוות תמיכה לנשים אחרות שחולקות את אותה חוויה. זה ריפוי אמיתי!" (ליז ר')

 

"כאשר הצטרפתי לזום שלהם לתוכנית הריפוי, הרגשתי שסלחו לי והיתה לי הבנה הפוכה ב-360 מעלות. הבנתי שאני לא היחידה שעברה הפלה והרגישה חרטה על כך. הצלחתי ללדת 6 שנים לאחר מכן ולהיות אמא לבת יפהפיה שכעת בת 12. היה לי גם בן שנולד עם מחלת Canavan וחי רק 18 חודשים על פני האדמה. החוויות הללו כאם לימדו אותי שאחרי שחשתי חרטה על ההפלה בגיל 22, ה' אמר לי שהוא סולח לי, שהוא אוהב אותי ושאהיה אמא שוב בעתיד. כשהצטרפתי לתוכנית הריפוי 'תקוות רחל', למדתי עוד על עצמי כאדם וכאם." (סופי ס.ג)

 

חינוך נכון להחלטה נכונה

אנחנו יודעים שהריון לא מתוכנן יכול להיות מפחיד ונשים רבות מקבלות החלטות להפיל כשהן מבוהלות ולחוצות. אנו יודעים שאחרי זמן מה, נשים רבות משנות את דעותיהן לגבי הפלה. יכול להיות שלא מאוחר מדי להציל את ההריון שלך. לחצי על הכפתור הוורוד באתר או התקשרי לקו העזרה שלנו: 1-877-558-0333

היפוך השפעת גלולות

הלחץ הנפשי במצבך הוא ברור. נפנה אותך למיטב המומחים שיעניקו לך את התמיכה לה את זקוקה כרגע. אם את אחרי הפלה, נקשר אותך לתכנית הריפוי שלנו - “תקוות רחל”

חברויות ואוזן קשבת למענכם

אנחנו יכולים לחבר אותך לסביבה שלא תשפוט אותך ותתמוך בך. אם לוחצים עלייך להפסיק את ההריון אבל את רוצה להציל את התינוק שלך, נוכל לתמוך בך כדי לתת לך את העצמאות שמגיעה לך. אם עברת הפלה ואת מרגישה עצובה ולבד, נוכל לעזור לך במסע ריפוי שיעניק לך חיים טובים יותר ועתיד טוב יותר

תהליך אימוץ

את לא צריכה להחליט לבד, אנחנו כאן לעזור, להכווין ולקשר אותך באמצעות וואטסאפ או השארת פרטים לעמותות שמסייעות בנושא אימוץ

תהליך שיקום

אנחנו יודעים שגם אם החלטת לעבור הפלה, את עדיין זקוקה לתמיכה. הצטרפי לתכנית הריפוי שלנו “תקוות רחל”, במהלכה נערכים מפגשים חודשיים ומתקיים תהליך ליווי אישי וקבוצתי.

אל תחשבי פעמיים, פני אלינו

בכל מצב אנחנו כאן בשבילך – מההתלבטות עד ההחלטה וכן, גם אחריה. 
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם